ŞOFÖRLER ODASINDAN TAKSİCİ ESNAFINA İFTAR

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında bu yıl geleneksel iftar yemeği programını taksici esnafları ile başlattı.

"ESNAF ODASINDAN TAKSİCİ ESNAFINA İFTAR"

 

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında bu yıl geleneksel iftar yemeği programını taksici esnafları ile başlattı.

  Akpınar Sultanlar Sarayı Düğün Salonu’ndaki iftar yemeğinde Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve aynı zamanda Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, taksici esnaflarını girişte tek tek karşılarken, yine iftar sonrasında ise yine taksici esnafını tek tek uğurladı.

   İftar programında konuşan MESOB Başkanı Keskin, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeklerinde bu yıl değişiklik yaparak, taksicilere, minibüsçülere servisçilere ve kamyonculara ayrı ayrı günlerde iftar programı gerçekleştirdiklerini ifade ederek, ilk iftar yemeğinde taksici esnafları ile bir araya geldiklerini söyledi.

  Keskin, “Ramazan ayında böyle bir etkinlikte birlikte olmaktan dolayı mutluyuz. Bugün ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşliğe ihtiyaç olduğu kadar esnaf ve sanatkarlar arasında da birlik, beraberlik ve kardeşliğe ihtiyaç vardır. Bu etkinliğin asıl ev sahibi sizlersiniz. Bu yıl üyelerimizi gruplara ayırarak ayrı günlerde iftar programları düzenledik. 4 gün süreyle tüm üyelerimizi grup grup bir araya getireceğiz. Ramazan ayının tüm esnaf ve sanatkarlarımızı için hayırlara vesile olmasını, hayırlı ve helal kazançlar getirmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Kaynak: BURHAN KARADUMAN

Tür DOSYA İNDİR