KESKİN: MALATYA MODERN BİR KAMYON GARAJINA KAVUŞUYOR

KESKİN: MALATYA MODERN BİR KAMYON GARAJINA KAVUŞUYOR
"

KESKİN: MALATYA MODERN BİR KAMYON GARAJINA KAVUŞUYOR

 

 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Yeşiltepe’de yapım ve düzenleme çalışmaları devam eden Kamyoncular Garajı’nda incelemelerde bulunarak, nakliyatçı ve kamyoncu esnafı ile bir araya geldi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından genişletme ve düzenleme çalışması yapılan kamyoncular Garajı’na giden MESOB Başkanı Şevket Keskin, burada yapılan çalışmaları inceledi. Mevcut alanın genişletildiği ve inşaat çalışmalarının sürdüğü garajda inceleme yapan Keskin, Malatya’nın modern ve şoför esnafının rahatlıkla kullanabileceği bir tesis haline geldiğini söyledi.

 Halen alt yapı çalışmalarının sürdüğünü belirten Keskin, burada nakliyatçılar sitesine giderek esnaflarla ve kamyoncularla bir süre görüştü.

 Yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir belediye Başkanı Ahmet Çakır ve emeği geçen bütün belediye yöneticilerine teşekkür eden keskin, “Yapılan hizmetten kamyoncu ve nakliyatçı esnafımız yararlanacak, ama bu hizmet Malatya’ya yapılıyor. Malatya artık büyükşehir ve büyükşehir olan bu kentte kamyoncuların ve nakliye araçlarının köşe başlarında, boş arazilerde park etmesi kadar yanlış bir şey olamaz. Kamyoncular Garajımızda ışıklandırma, alt yapı düzenlemesi, sosyal tesisler olacak. Şuanda çalışmalar devam ediyor. Esnafımız rahatlıkla kamyonunu buraya bırakarak, işini takip edebilecek. Dışarıdan gelen kamyoncu esnaflarımız, Malatya’da rahat bir ortamla karşılaşacak” dedi.

  Keskin, Kamyon Garajı’nın işletilmesinde de esnafın fazla sıkıntıya konulmayacağını ve çevre illerde yapılan uygulamalarında örnek alınabileceğini, sıkıntıların karşılıklı konuşularak çözüm bulanacağını kaydetti.

  Keskin, Nakliyatçılar Sitesi’nde esnaflarla bir süre sohbet etti.

"
Tür DOSYA İNDİR