KESKİN, 'MALATYA HEYETİ BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞMELİ'

Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri yeniden güven tazeleyen MESOB Başkanı Şevket Keskin'i ziyaret etti.
"

"

   -KESKİN, “MALATYA HEYETİ BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞMELİ”

 

 

 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, kayısıda yaşanan don felaketi nedeniyle sivil toplum kuruluşları, Büyükşehir Belediyesi, Malatya Valiliği ve milletvekillerinin de içinde bulunduğu heyetin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek, yaşanan durumu ilk ağızdan iletmesi ve taleplerinin aktarılması gerektiğini kaydetti.

 

Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri yeniden güven tazeleyen MESOB Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

 

 Ziyarette konuşan Keskin, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, Ziraat Odası, Büyükşehir Belediyesi, Malatya valiliği ve Milletvekillerinin içinde bulunacağı bir heyetin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek, “Kayısıda yaşanan don felaketini Başbakanımıza anlatmamız lazım. Malatya’nın kayısısı yandı, sayın başbakanımızın 17 Mayıs’ta gelmemesi ile birlikte ikinci kez yandı. Çünkü sayın Başbakanımızın Malatya’ya yapacağı ziyarette, kayısı üreticisine müjde vereceği beklentisi büyüktü. Bunun peşini bırakmamız lazım. Milletvekillerimiz sayın başbakanımızdan bir randevu almalı. En azından bir yarım saatlik bir randevu alınabilir ve Malatya’nın kayısı konusundaki beklentisi aktarılabilir. Biz her zaman Malatya’nın sorunlarını çözümünde elimizden gelen her türlü katkıyı sağlamaya hazırız. Sayın başbakanımız bu dönemde TESK’e yapacağı bir ziyaret programı olursa konuyu orada da aktarmayı planlıyoruz” dedi.

 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt ise Keskin’e yeni dönem görevinden başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

 

 

Kaynak: BURHAN KARADUMAN

 

"

"
Tür DOSYA İNDİR