Keskin: Bu ihanetin asla bir nedeni olamaz, ama ağır bir bedeli olmalıdır

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, darbe girişimi sırasında bombalanan TBMM?yi bugün ziyaret ettiklerini belirterek, ?Gördüğümüz manzaradan dolayı üzüldük. FETÖ terör örgütünün bu ihanetinin asla bir
"

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, darbe girişimi sırasında bombalanan TBMM’yi bugün ziyaret ettiklerini belirterek, “Gördüğümüz manzaradan dolayı üzüldük. FETÖ terör örgütünün bu ihanetinin asla bir nedeni olamaz, ancak ağır bir bedeli mutlaka olmalıdır” dedi.

Keskin,  Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken başkanlığında yönetim-denetim kurulları ile esnaf birlik başkanlarından oluşan heyetin, FETÖ terör örgütünün darbe girişimi sırasında bombaladığı TBMM’yi ziyaret ettiklerini bildirdi.

Keskin, “Esnaf ve sanatkar camiasının TBMM’nin bombalanmaya maruz kalmasından dolayı üzüntü ve tepkileri ile milli iradeye olan bağlılığını TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman’a ileterek, geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. TBMM’nin bombalanan kısımlarını ziyaret etiğimizde gördüğümüz manzaradan dolayı üzüldük. Bu milletin uçağı ile bu milletin Meclisi’nin bombalanması, bu milletin tankı ile bu millete ateş açılması kabul edilecek bir durum değildir. Bu ülkenin bir ferdi olup da izzeti şerefi olanlar böyle bir eylemde bulunamazdı. FETÖ terör örgütünün, izzetten, onurdan, haysiyetten yoksun asker kıyafeti giymiş teröristlerin bu ihanetinin asla bir nedeni olamaz, ancak ağır bir bedeli mutlaka olmalıdır.  Bu ihanetin arkasında, önünde, sağında, solunda hangi çeteler, hangi uluslararası gasp çeteleri olursa olsun bu millete er yada geç hesabını vereceklerdir.” dedi.

 

"
Tür DOSYA İNDİR