İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY AKSOY'DAN MESOB BAŞKANI KESKİN'E VEDA ZİYARETİ

Malatya İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hasan Aksoy, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin'e veda ziyaretinde bulundu.

"

İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY AKSOY’DAN MESOB BAŞKANI KESKİN’E VEDA ZİYARETİ

 

Malatya İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hasan Aksoy, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’e veda ziyaretinde bulundu.

Malatya’daki 3 yıllık görev süresini dolduran ve Jandarma Genel Komutanlığı emrine alınarak, yeni görevi YAŞ toplantısı sonrasında belli olacak olan İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hasan Aksoy, MESOB Başkanı Şevket Keskin’e veda ziyaretinde bulundu.

 Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ile oda başkanlarının da bulunduğu ziyarette konuşan MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Komutanımız 3 yıl önce yine bir Ramazan günü Malatya’ya gelmişti ve yine bir Ramazan günü Malatya’dan ayrılıyor. Bundan sonraki görevinizde başarılar diliyoruz. Sizleri daha iyi görevlerde görmek istiyoruz. Komutanımızı Malatyalı olarak gördük. Özelikle Jandarma ile halk, esnaf ve sivil toplum kuruluşları arasında iyi bir köprü oldu. Herkesle iyi bir diyalog ve istiare içinde oldu. Yolu açık olsun, işi rast gelsin. Üstün başarılar diliyoruz. Malatyalılar olarak komutanımızı unutmayacağız” dedi.

 Keskin, Kurmay Albay Hasan Aksoy’a Malatya’daki hizmetleri anısına teşekkür plaketi verdi.

 

"

Tür DOSYA İNDİR