Elektrikçilerin Yeni Başkanı Kapıkıran Oldu

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Aydın Kapıkıran, Başkan vekili Yusuf Yılmaz ve Denetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil İçen, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Baştürk’ün vefatının ardından odanın başkanlığına, daha önce başkan vekili olarak görev yapan Aydın Kapıkıran  getirildi.

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Aydın Kapıkıran, Başkan vekili Yusuf Yılmaz ve Denetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil İçen,  Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MESOB Başkanı Keskin, “Elektrikçiler Odası’nın yeni yönetimi hayırlı olsun. Vefat eden başkanımız Hüseyin Baştürk’e Allah’tan rahmet diliyorum. Hüseyin Baştürk,  çok iyi bir arkadaştı, çok iyi çalışmaları vardı. Samimiydi, kafasında başka bir şey yoktu, içi ve dışı birdi. Odaa yönetimi olarak kendi aranızda yeni bir görev bölümü yapmışsınız. Başkanlığa layık olarak Aydın Kapıkıran kardeşimiz görülmüş, hayırlı olsun. Hüseyin Baştürk’ün bırakmış olduğu yerden yeni yönetim devam edecek. Amacımız şudur; dürüst olmak, doğru olmaktır. Yanlış yapan tek başına kalır. Odanızda kendi aranızda birlik ve beraberliği sağlarsanız, ortaya güzel çalışmalar kursunuz. Siz yönetim olarak yapabildiğiniz kadar çalışmalarınızı yaparsınız, yapamadığınız yerde biz devreye gireriz, el birliği ile esnafımıza hizmet ederiz. Biz son çabaya kadar esnaf ve sanatkarımız için elimizden geleni yaparız. Yeni yönetimi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Biz her zaman Odamızın yanındayız.” dedi.

Kapıkıran ise, vefat eden Hüseyin Baştürk’ün bırakmış olduğu çalışmaları devam ettirerek, sanatkarlara hizmet edeceklerini söyleyerek;  kendilerine verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

-ESKKK’YA ZİYARET

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Aydın Kapıkıran, daha sonra Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren’i ziyaret etti.

Ziyarette vefat eden Oda Başkanı Hüseyin Baştürk’e Allah’tan rahmet dileyen Evren, yeni yönetimi tebrik etti. Evren; “Hüseyin Baştürk, elektrikçiler ile ilgili kanun ve yönetmenlikleri çok iyi takip ediyordu. İşini çok güzel yapıyordu. Yeni yönetimi tebrik ediyorum. Biz her zaman Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odasını destekleyeceğiz.” diye konuştu.

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Aydın Kapıkıran ise, “Hüseyin Baştürk başkanımızın vermiş olduğu sözler bizim sözlerimizdir, yapacağı çalışmalar da bizim çalışmalarımız olacaktır.  Her zaman sanatkarlarımızın yanındayız.” dedi.

 

Tür DOSYA İNDİR