BÜYÜK MALATYA'YA BÜYÜK TAKIM YAKIŞIR

BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI MALATYASPOR'A KATKI SUNMALI

"

   -MESOB’DAN YENİMALATYASPOR İÇİN KAMPANYA ÇAĞRISI

  -MESOB BAŞKANI ŞEVKET KESKİN:

  -“BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI MALATYASPOR’A KATKI SUNMALI”

  -"BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYLARI 10 BİN, MERKEZ İLÇE ADAY ADAYLARI 5 BİN VE İLÇE ADAY ADAYLARI 2 BİN TL YENİ MALATYASPOR’A KATKI SUNMALI

 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, yerel seçim için aday adayı olan isimlerin, Yeni Malatyaspor’a sahip çıkma çağrısında bulunarak, “Tüm partilerin aday adayları ve belirlenmiş adaylarını Yeni Malatyaspor’un için maddi katkı sunmaya davet ediyoruz” dedi.

 

 MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Büyükşehir Malatya’ya büyük bir takım yakışır. Özellikle yerel seçim nedeniyle belediye başkan aday adaylarımız ve adaylarımızdan önce sivil toplum kuruluşları, başta da Esnaf ve Sanatkarlar Camiası olmak üzere, bütün sivil toplum kuruluşları 10’ar bin TL, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olanlar 10’ar bin TL, merkez ilçe belediye başkan aday adayları 5’er bin TL, ilçe belediye başkan aday adayları 2’şer bin TL, Belediye Meclis Üyeliği içinde başvuranlar 500’er TL’yi Yeni Malatyaspor’un hesabına yatırmaya davet ediyoruz. Özellikle 2 tane aday adayı var. Yeşilyurt’tan Mehmet Kavuk ve Doğanşehir’den Vahap Küçük’ten de daha büyük destek vermesini bekliyoruz. Aday adaylarımız Malatya’yı seviyorsa, Malatya’nın en büyük meselelerinden biriside Malatyaspor’dur. Yeni Malatyaspor’a destek olmanın tam zamanıdır” dedi.

  Yeni Malatyaspor’da gidişatın çok iyi olduğunu ve takıma bütün bir şehrin ve bütün partilerin yerel seçim nedeniyle sahip çıkmasının çok önemli sonuçlar getireceğini belirten Keskin, “Aynı desteği bütün Milletvekillerimizden de bekliyoruz. Milletvekillerimizde bu kampanyaya parasal olarak destek vermelidir. Ben Malatyalıyım diyen herkesi Malatyaspor’a destek vermeye davet ediyoruz. Herkesin bu çağrıya karşılık vermesini bekliyoruz. Yeni Malatyaspor’un ara transferde 2 yada 3 takviye yapması gerekiyor. Yeni Malatyaspor’un büyükşehir olan Malatya’ya yakışır bir takım olması lazım. Bu da destek  verilmesi ile gerçekleşecektir” ifadelerini kaydetti.

  Yeni Malatyaspor taraftarının serzenişini haklı bulmak gerektiğini de belirten Keskin, “Bundan sonrada tribünlerin tamamen dolacağını ümit ediyorum. Eğer maddi destek olursa, şehir bir bütün olarak takıma sahip çıkarsa Yeni Malatyaspor’un başarılı olacağına inanıyorum. Bütün partilerin aday adayları ve açıklanan adayları takıma sahip çıkmalı ve kampanya hesabına paraları yatırmalı. Böylece önemli meselelerimizden birisi olan Yeni Malatyaspor’a bu süreçte önemli bir katkı sunmuş olacaklardır” dedi.

 

 Keskin, MESOB olarak üzerlerine düşen miktarı 8 Kasım Cuma günü öğleden sonra  Yeni Malatyaspor’un banka hesabına yatıracaklarını söyleyerek, “İlk parayı kampanyayı biz başlattık, biz yatıracağız” dedi.

 

  Bu arada, Yeni Malatyaspor Kulübünün banka hesap numarası şu şekilde;

“Şekerbank Malatya Şubesi. Şube kodu: 32 Hesap no: 32076892. IBAN no: TR08  0005 9003 2013 0032 0768 92”

 

 

"

Tür DOSYA İNDİR