BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUMALIYIZ

"MESOB BAŞKANI ŞEVKET KESKİN: -"BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUMALIYIZ"
"

"

 -ESNAF KURULUŞLARINDAN TOPLU İFTAR

  -MESOB BAŞKANI ŞEVKET KESKİN:

  -“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUMALIYIZ”

 

 

 

  Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) ve bazı odalar toplu iftar yemeğini birlikte organize ettiler ve yaklaşık 2 bin kişi birlikte iftar açtı.

 

  MESOB, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Mahrukatçılar Odası, Berberler ve Kuaförler Odası, Ayakkabıcılar Odası, Madeni Eşya Sanatkarları Odası ve Seyyar Pazarcılar Odası’nın toplu iftar yemeği Sultan Sarayı Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

  İftar Yemeğine Büyükşehir Genel Sekreter Vekili Ercan Turan, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Nacar, kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, esnaf ve sanatkar odaları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri,  ilçe esnaf odası başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

 Keskin ve oda başkanları davetlileri girişte birlikte karşıladılar.

 

  MESOB Başkanı Şevket Keskin, toplu halde iftar açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, “dünyanın birlik ve beraberliği ihtiyacı olduğu kadar ülkemizin de birlik ve beraberliği ihtilacı var. Allahtan bu birlik ve beraberliğimizin bozulmamasını diliyorum” dedi.

   İftar yemeği toplu dua yapılması ile sona erdi.

 

  MESOB Başkanı Şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali evren ve oda başkanları davetlileri birlikte uğurladılar.

 

 

Kaynak: BURHAN KARADUMAN   

"

"
Tür DOSYA İNDİR